Aktualności

WITAMY PO URLOPIE

Kochani!!! Witamy was po wakacyjnej przerwie. Wszyscy wracamy wypoczęci, z głowami pełnymi pomysłów i gotowi do nowych działań. Mamy nadzieje, że będziecie nam kibicować i śledzić nasze poczynania. My ze swojej strony obiecujemy wam na bieżąco relacjonować wydarzenia z naszego życia warsztatowego i przedstawiać efekty naszej pracy. Wasz i Nasz Warsztat Terapii Zajęciowej.

2022-09-05 12:56

KREATYWNE ZAJĘCIA

Poniedziałkowy poranek dnia 25.07.2022r. w placówce Warsztatu Terapii Zajęciowej w Chojnowie rozpoczął się od działań praktycznych w zakresie blockprintu wszystko to dzięki Stowarzyszeniu Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice i działań w ramach Projektu "Pomalujmy Ten Świat na żółto i na niebiesko" - dzięki spotkaniu jesteśmy bogatsi o wiedzę oraz unikatowe torby, dzięki którym miejmy nadzieję czystszy o kolejne "niepotrzebne zrywki". Paniom prowadzącym bardzo dziękujemy za nawiązanie współpracę jak i nastawienie.

2022-07-25 11:53

ŚLADAMI HISTORII

22.VII - Ktoś powie dzień jak codzień... my na szczęście nie jesteśmy "Ktosiem" i pomimo upału stawiamy na wspomnienia. Dzięki owocnej współpracy z Muzeum Regionalnym w Chojnowie dziś zagłębiliśmy się w tajniki naszego miasta, o których pewnie 3/4 z nas - Chojnowian jeszcze nie wie... ten kto słuchał jest mądrzejszy o wiedzę, ten kto nie słuchał będzie mógł się zrekompensować w ostatnim przedwakacyjnym tygodniu, gdzie na każdego z nas i każdego dnia czeka coś innego

2022-07-25 11:50

BYLIŚMY NA KRĘGLACH

Spalamy kalorie po wczorajszym piknik. Wybraliśmy się na ubrani w odpowiednie obuwie, zwarci i gotowi rozpoczęliśmy turniej. Emocje sięgały zenitu!!!

2022-07-25 11:45

PIKNIK RODZINNY 2022

Już po Pikniku Rodzinnym. Jak było? My bawiliśmy się świetnie rozpoczęliśmy od powitania przez panią kierownik naszych gości. Potem przeszliśmy do występów uczestników - zaczynając od śpiewów a na słynnym już przedstawieniu o kwiecie paproci kończąc W konkurencji układania wieży z klocków na czas, bezkonkurencyjni okazali się terapeuci, bijąc na głowę drużynę uczestników i rodziców . ale największą frajdę sprawiło Koło Fortuny, które przygotował nasz Tomasz Pogoda dopisała no i cóż..pozostaje nam podziękować rodzicom, opiekunom i uczestnikom za liczne przybycie .

2022-07-25 11:42

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie