Aktualności

Cztery kobiety stoją w rzędzie obok siebie. Na piersiach mają czerwone serduszka

GRAMY RAZEM Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W niedzielę 29 stycznia wzięliśmy aktywny udział w 31 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku ekipa Jurka Owsiaka grała dla osób walczących z Sepsą.
Parę minut po godzinie 15.00. Pani Dyrektor MOKSiR-u w Chojnowie oficjalnie otworzyła obchody Wielkiego Finału. Oj działo się!
Nasza dzielna załoga zachęcała do degustacji naszych ciast i ciasteczek, w zamian za datki do skarbonki na rzecz Orkiestry. Słodkości miały wzięcie i rozeszły się w błyskawicznym tempie.
Bardzo dziękujemy wszystkim wpłacającym datki za Waszą hojność i wielkie serca. Widzimy się w przyszłym roku na kolejnym Finale. Siema!

2023-01-30 10:40

Dwóch mężczyzn siedzi obok siebie

WSPÓLNE KOLĘDOWANIE

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią znów mogliśmy się spotkać w większym gronie. W dniu 25.01.2023r. mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w przepięknym wydarzeniu.
Zostaliśmy zaproszeni przez Środowiskowy Dom Samopomocy nr 1 w Chojnowie do wspólnego kolędowania. Dobrze było zobaczyć znajomych i przyjaciół, spędzić z nimi ten cudowny czas. Program przygotowany przez gospodarzy zachwycał w każdym momencie. Bardzo dziękujemy ŚDŚ nr 1 za pamięć o nas, za zaproszenie i za piękną oprawę artystyczną.

2023-01-26 11:10

Mężczyzna w hawajskim przebraniu odbiera puchar z rąk kobiety

Z NOWYM ROKIEM - NOWYM KROKIEM

W Nowy Rok wkroczyliśmy bardzo tanecznym krokiem, czyli tak jak lubimy najbardziej.
Dnia 19.01.2023r. grupa składająca się z kilkunastu naszych uczestników wraz z opiekunami wzięła udział w Balu Karnawałowym, na który zaprosił nas zaprzyjaźniony Środowiskowy Dom Samopomocy nr 2 w Chojnowie.
Zapytacie jak było? Z taką ekipą zawsze jest super! Bawiliśmy się znakomicie! Na dowód tego mamy puchar za zajęcie II miejsca za udział w Balu, a nasz uczestnik Rafał został wybrany jego królem!!! Wymarzony początek roku. Mamy nadzieję, że to jest zwiastun samych sukcesów.

2023-01-20 12:16

Dwie kobiety i dwóch mężczyzn czyta

WIGILIA 2022

"Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,
Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,
Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny
Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie". C. K. Norwid

Dzień 14.12.2022r. był inny niż wszystkie. Odświętne ubiory, pięknie nakryte stoły - to znak, że nadszedł czas Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Dzień ten był pełen wzruszeń od życzeń, które wzajemnie sobie składaliśmy, łamiąc się przy tym opłatkiem. Nie zabrakło wspólnego kolędowania, radości i uśmiechu. Pamiętaliśmy również o tych, których nie ma wśród nas, odmawiając modlitwę... Czas niestety płynie nieubłaganie i nie pozostaje nam nic innego jak tylko mieć nadzieję, że za rok również będzie nam dane spotkać się wokół choinki, przy wigilijnym stole.

2022-12-20 11:33

ANDRZEJKI 2022

Gdy zbliża się koniec listopada, najwyższy czas zorganizować zabawę Andrzejkową. W tym roku mieliśmy okazję bawić się na Różanym Wzgórzu w Rokitach, dzięki uprzejmości i zaproszeniu Piotra Kleczewskiego i naszej Julki. Były wróżby - kim będziesz w przyszłości, imię miłości Twojego, karaoke i oczywiście tańce. Bawiliśmy się znakomicie!

2022-11-28 10:10

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie