Aktualności

Pięć osób, dwie kobiety i trzech mężczyzn stoi na tle statku, przebrani są za piratów

PIRACI Z KARAIBÓW 24.05.2023r.

W dniu dzisiejszym część naszych podopiecznych bierze udział w IX Pikniku Artystycznym, na który zaprosiło nas WTZ "Promyk" z Lubina. Tegoroczna impreza nosi tytuł "Piraci z Karaibów”. Zgodnie z tematyką uczestnicy stanęli na wysokości zadania. Odpowiednio ubrani wypłynęli na szerokie wody.
Ahoj przygodo!

2023-06-14 10:22

Dwie kobiety i dwóch mężczyzn stoją obok siebie

TARGI PRACY 17.O5.2023r.

Dzisiaj część naszej ekipy bierze udział w Targach Pracy w Legnicy.
Mają możliwość spotkania z pracodawcami oraz zapoznania się z ofertami pracy w różnych dziedzinach i zawodach.

2023-06-14 10:19

Cztery osoby przykucają, są smutne. W rękach trzymają kartki z napisem Dlaczego?

AKT WANDALIZMU 20.04.2023r.

Dzisiejszy dzień przyniósł nam spore zaskoczenie. Niestety negatywne.
Kilka dni temu grupa uczestników z pracowni ogrodniczo-rękodzielniczej wraz z terapeutką wniosła nieco kolorowej wiosny do tej pogodowej zimnej zasadzając wiosenne kwiatuchy. Jednak praca osób z niepełnosprawnością została zniszczona, kwiaty wyrwane, wrzosy porozrzucane…
Łobuzie - co chciałeś zyskać, niszcząc pracę innych?
Niech będzie ci wstyd łotrze-niszczycielu!
Przykro jest patrzeć, że w naszym mieście coraz częściej dochodzi do aktów wandalizmu i nieposzanowania dla pracy innych ludzi.

2023-06-14 10:15

Kobieta wręcza mężczyźnie czekoladę, oboje uśmiechają się

WYSTAWA NASZYCH PRAC 19.04.2023r.

W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję i zaszczyt kolejny raz uczestniczyć w inauguracji wystawy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie. Tegoroczna inicjatywa odbywa się pod hasłem "Cztery Pory Roku". Aż do maja będą mieli Państwo okazję podziwiać prace naszych podopiecznych, którzy za swoje zaangażowanie zostali nagrodzeni drobnymi upominkami. Serdecznie dziękujemy dyrektor MBP p. Barbarze Landzberg za pamięć o nas i szansę pokazania naszych prac w szerszym gronie.

2023-06-14 09:57

Mężczyzna siedzi na wózku inwalidzkim, uśmiecha się, przed nim na stole stoi bukiet tulipanów.

WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE 18.04.2023r.

Chociaż od Świąt Wielkanocnych minęło już kilka dni, nasza warsztatowa rodzinka dzisiaj zorganizowała uroczyste Jajeczko.
Cieszymy się, że znów mogliśmy świętować w swoim gronie i radować się ze Zmartwychwstania Chrystusa. Nie zabrakło pysznego, tradycyjnego jedzenia i pysznych ciast. Jesteśmy wdzięczni, że znów mogliśmy się spotkać w tak licznym gronie.

2023-06-14 09:52

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie