Aktualności

SZKOLENIE Z ŻYWICY

Szkolenie z żywicy epoksydowej było kolejnym, w którym mieliśmy zaszczyt uczestniczyć. Podzielone było one na dwa etapy. Na początku tygodnia przygotowywaliśmy podkładki i deski - zabezpieczaliśmy je i zalewaliśmy żywicą wymieszaną z barwnikami i tworzyliśmy wzory według własnych pomysłów. Na koniec tygodnia zostało nam kilkukrotne szlifowanie, dzięki któremu uzyskaliśmy niesamowity efekt. W tym miejscu bardzo chcieliśmy podziękować p. Sebastianowi z firmy CREATING WOOD za niebywałą cierpliwość do nas oraz jego żonie za wspaniałą fotorelację.

2021-06-29 10:35

DZIEŃ REKREACJI

Nareszcie! Pierwszy raz, od wybuchu epidemii, mogliśmy się wszyscy razem spotkać! Przy pięknej pogodzie, na działce, urządziliśmy sobie piknik. Były gry i zabawy przy muzyce, pyszne jedzenie i przepyszna lemoniada...Rozmowom i śmiechom nie było końca. A z resztą...sami zobaczcie.

2021-06-29 10:17

SZKOLENIE

Kolejnym bardzo ciekawym doświadczeniem, było spotkanie z Panią Edytą Pędzisz , która prowadzi Centrum Rozwoju Inteligencji Emocjonalnej. Szkolnie zostało podzielone na dwa etapy. W pierwszym dniu uczestniczyliśmy w seminarium „System Treningowy Klucz do Poznania Samego Siebie - STRUCTOGRAM”. Dzięki udziałowi w zajęciach zrozumieliśmy, które cechy osobowości jesteśmy w stanie zmienić, a których nie i jak rozwinąć ich autentyczność w zgodzie z ich naturą. W dwóch kolejnych dniach odbył się kurs „Praca w konflikcie” czyli jakie metody stosować w procesie unikania konfliktów zgodnie z uwarunkowaniami genetycznymi zachowań człowieka.

2021-06-29 10:14

Uczestnicy WTZ zaszczepieni

Po wielu tygodniach dążenia do szczepień dla uczestników WTZ oraz osób z niepełnosprawnością, udało się! 19 maja chętne osoby z naszego WTZ zostały zaszczepione przeciw covid 19.

2021-06-11 14:11

RÓŻOWA SKRZYNECZKA W WTZ W CHOJNOWIE

Temat higieny wśród osób z niepełnosprawnością intelektualną poruszany jest dość często. Jednak problematyka higieny menstruacyjnej już niestety rzadko, a przecież u KOBIET z niepełnosprawnością często występują problemy z samodzielnością, wstydem, obrzydzeniem, brakiem pewności i swobodnej informacji. To powoduje, że odczuwają One dyskomfort znacznie bardziej, a czas menstruacji przechodzą dużo trudniej. Dlatego wyszliśmy naprzeciw i zadbaliśmy o komfort i higienę naszych BABECZEK 🙂 Zwróciliśmy się do #rozowaskrzyneczka o pomoc 🙂 kilka dni temu dotarła do naszego WTZ magiczna Różowa 📦Skrzyneczka i od tej pory Kobiety w naszej placówce już zawsze będą miały dostęp do środków higienicznych. Dziękuję w imieniu swoim i KOBIETEK z WTZ za wsparcie i cieszymy się, że dołączamy do różowego grona kobiecej wyjątkowości 🙂 #rozowaskrzyneczka #stopwykluczeniu https://www.facebook.com/rozowaskrzyneczka

2021-05-05 15:20

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie