Aktualności

Piękniejemy!

Warsztat Terapii Zajęciowej w Chojnowie dziękuje Panu Burmistrzowi Janowi Serkiesowi oraz Radzie Miasta za wsparcie finansowe w wysokości 6.800 zł na zakup i wymianę drzwi zewnętrznych z roletą.

2021-10-20 10:01

Święto Zmarłych tuż tuż...

Z myślą o zbliżającym się Święcie Zmarłych, zachęcamy Państwa do kupna pięknych lampionów, które zostały stworzone przez zdolne osoby z naszych pracowni stolarskiej i plastycznej. Wykonane są one bardzo starannie. Dostępne są w różnych rozmiarach i kolorystyce, w zależności od życzenia klienta. Bardzo gorąco zapraszamy do składania zamówień.

2021-10-07 12:10

Dzień Chłopaka

Z okazji święta wszystkich chłopaków Każda dziewczyna dziś im życzy Wiele radości i szczęścia I samej życia słodyczy. Wczoraj bardzo hucznie obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczyny pięknie się wystroiły a chłopcy uszykowali się jak na bal. Świętowanie rozpoczęliśmy od pysznego poczęstunku, który przygotowały uczestniczki. Potem chłopcy brali udział w różnych konkurencjach. Było przyszywanie guzika na czas, konkurs na Króla Tańca Gazetowego i mistrza w zadaniu „Czy wiesz co jesz?”. Odbyła się konkurencja w jedzeniu cytryny, test wiedzy o sprawach kobiecych i na temat marek samochodów. Trzeba też było odgadnąć „Co mam na myśli?”. Nie obyło się również bez tańców – hulańców. Na koniec chłopcy dostali drobne upominki i dyplomy za uczestnictwo. Uff...działo się. Teraz dziewczyny z niecierpliwością czekają na rewanż.

2021-10-07 12:07

Badania ankietowe związane z opracowaniem Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych dla Powiatu Legnickiego

Powiat Legnicki oraz PCPR zapraszają do udziału w ankiecie, która pozwoli stworzyć strategiczny Program Rozwiązywania Problemów Społecznych. Macie zatem Państwo możliwość realnego wpływu na to co program będzie zawierał i na dalsze działania Rady. ankieta w linku oraz na naszym Facebook-u https://www.facebook.com/wtzchojnow https://www.webankieta.pl/ankieta/667454/powiat-legnicki-konsultacje-spoleczne-mieszkancy-2021.html

2021-09-29 15:25

Mężczyzna otrzymuje medal

VII Mistrzostwa Polski w Płukaniu Złota

W piątek, 24.09.2021r. spora grupa naszych uczestników brała udział w VII Mistrzostwach Polski w Płukaniu Złota Osób z Niepełnosprawnością, które odbyły się na terenie Skansenu Górniczo-Hutniczego w Leszczynie. Zawody te organizowała Fundacja Animus. Nasz reprezentant bardzo się starał, płukał z wielkim zaangażowaniem, ale niestety żadna z drogocennych drobinek nie chciała dać się znaleźć.
Oprócz głównej konkurencji, była możliwość zrobienia sobie zdjęć w fotobudce oraz wykazania się swoją kreatywnością w malowaniu na folii. Bardzo dziękujemy za zaproszenie. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znów będziemy mogli się spotkać.

2021-09-27 12:51

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie