Aktualności

Komunikat w sprawie KONKURSU w dniu 1.04.2020r.

W związku z zagrożeniem koronawirusem zgodnie z przepisami prawa dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny, rekomendacjami Głównego Inspektora Sanitarnego, Wojewody Dolnośląskiego i Burmistrza Miasta Chojnowa Warsztat Terapii Zajęciowej informuję, że konkurs karaoke zostaje przeniesiony na inny termin. O terminie poinformujemy odpowiednio wcześniej.

2020-03-11 12:29

INFORMACJA DLA RODZICÓW w sprawie koronawirusa.

W związku z narastającą liczbą zachorowań na choroby wirusowe oraz z zaleceniem głównego inspektora sanitarnego Warsztat Terapii Zajęciowej prosi by zwracać szczególną uwagę na infekcje. Prosimy zatem, aby uczestnicy z infekcją (kaszel, katar, podwyższona temperatura) pozostawali w domu. Jeśli uczestnik źle poczuje się w trakcie zajęć w WTZ, terapeuta ma obowiązek poinformować o tym rodzica/opiekuna a rodzic/opiekun ma obowiązek odebrać uczestnika z Warsztatu. Proszę o rozmowę z uczestnikami dotyczącą prawidłowych zasad higieny, zwrócenie uwagi na częste mycie rąk z użyciem ciepłej wody i mydła oraz ochrony podczas kaszlu i kichania, zachowania bezpiecznej odległości od osoby chorej, unikania dotykania oczu, nosa i ust (instrukcja dotyczącą mycia rąk na naszej stronie internetowej i tablicy informacyjnej w Warsztacie); Jeśli nie mieli Państwo kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw. Jeśli wrócili Państwo z terenów występowania koronawirusa i macie objawy grypopodobne, bezzwłocznie powiadom najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłoś się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego; Ważne, by sprawdzać na bieżąco komunikaty publikowane na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia. Kontakt do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej w Legnicy 76 7245310. W przypadku dodatkowych wątpliwości zadzwoń na infolinię Ministerstwa Zdrowia lub poinformuj o jej działaniu innych – tel. 800 190 590 (czynna całodobowo). Warsztat zobowiązany jest do zapewnienia wszystkim uczestnikom i pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy.

2020-03-03 12:18

Nowy termin KARAOKE!

Wracamy z konkursem! Informacje w mailach :-)

2020-02-17 11:14

ZMIANA TERMINU KARAOKE !

Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH TERMIN KARAOKE MUSI ZOSTAĆ ZMIENIONY. ODBĘDZIE SIĘ W MARCU A OD DOKŁADNYM TERMINIE WSZYSCY ZOSTANĄ POINFORMOWANI ODRĘBNĄ WIADOMOŚCIĄ. ZA ZMIANY I UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.

2019-10-17 09:12

Zapraszamy do WTZ !

Jeśli jesteś osobą z niepełnosprawnością, zapraszamy do Warsztatu Terapii Zajęciowej. Oferujemy zajęcia terapeutyczne, rozwój społeczny, naukę czynności dnia codziennego. Jesteśmy od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30.

2019-10-03 14:44

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie