Galeria

Mam talent 2018 r.

W Ceglanym Dworku dnia 23.maja 2018 r. odbył się konkurs "Mam Talent" ukazujący talenty wokalne, artystyczne i nie tylko. Z Naszego Warsztatu Terapii Zajęciowej w Chojnowie udział wziął uczestnik Eryk Ziembikiewicz oraz uczestniczka Barbara Kazanecka. Zarówno zabawa jak i emocje towarzyszące występującym były bardzo pozytywne. Nasz reprezentant zajął III miejsce . Gratulujemy i zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

2018-06-12 11:31

Legnica 18 maja 2018r. Odbył się IV Turniej KKN Miedź Legnica

Legnica 18 maja 2018r. Odbył się IV Turniej KKN Miedź Legnica Cup niepełnosprawnych piłkarzy .W turnieju wystartowało sześć zespołów z Milicza, Złotoryi, Opolnicy, Chojnowa oraz dwa z Legnicy. Rozgrywki toczyły się w systemie "każdy z każdym". Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, a najlepsi otrzymali puchary i nagrody indywidualne. Piękna pogoda dopisywała podczas rozgrywek, nie zabrakło również emocji i humoru . W naszej drużynie zagrali Rafał Szulc,Bartosz Roztoczyński , Krzysztof Bieniek, Józef Tomiak oraz Kamila Szukało, Martyna Hojczyk, Agnieszka Bieniek. Organizatorzy docenili nasze uczestniczki za udział w rozgrywkach gdyż jako jedyne kobiety brały udział i otrzymały nagrody za uczestnictwo. Po zawodach był słodki poczęstunek oraz kiełbaski z grilla. Celem tego turnieju była integracja i aktywizacja niepełnosprawnych.

2018-06-11 12:03

“Moja radością jest pasja”

“Moją radością jest pasja”

2018-05-23 15:39

8 V 2018 r. Regionalny, Integracyjny Przegląd Animacji Teatralnych w Legnicy,

8 V 2018 r. odbył się Regionalny, Integracyjny Przegląd Animacji Teatralnych w Legnicy, których to organizatorami byli: Zespół Placówek Specjalnych Legnica oraz Spółdzielczy Dom Kultury "Atrium" Legnica. Motyw wiodący przeglądu to: "bawmy się wesoło, gdy przyjaźń kwitnie wkoło". Nasza grupa wokalno - teatralna biorąca udział w przeglądzie artystycznym składała się z następujących osób: Józef Tomiak oraz Kamila Szukało (Duet taneczny oraz występ wokalny), Krzysztof Bieniek ( recytacja wiersza), Eryk Ziembikiewicz (występ taneczny). Spotkanie było bardzo przyjazne. wszyscy świetnie się bawili, a Nasi uczestnicy wrócili nie tylko z nagrodami ale i z dumą, że występy które pokazali zdobyły rzeszę fanów.

2018-05-10 14:29

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie